UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W wielu miastach w Polsce wprowadzany jest zakaz sprzedaży alkoholu od 22 - 6 rano, ale w Elblągu nie, bo widac radnym to nie pasuje. Kiedyś alkohol był od 13,też żylismy, ale nie polecam, ale trzeba zacząć małymi kroczkami ograniczanie dostepu, by zbliżyć się do zachodnich przepisów, nie skandynawskich, bo polacy wywiezliby prezesa na taczce. Spróbujmy więc zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych. i w godzinach nocnych od 23 - 6 rano w sklepach.