UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jesteś uzależniony twoja sprawa, ale leczenie i terapie powinniście sami z własnych pieniędzy finansować, . To okradanie podatnika. Nikt wam do gardła wódy nie wlewał, . ten kraj jest chory i toleruje takie zachowania, mało tego pomaga alkoholikom, to jest smutne.