UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"- Dlaczego nie powstanie fragment klasy „S” z 4 pasami ruchu? Skoro Polska ma dostać 720 mld zł jako fundusz rozwoju, to może znajda się pieniądze na 4-pasmówkę z Elbląga w kierunku autostrady A1.Osobiście uważam, że tego typu decyzje to celowe, obrzydliwe działania polityczne, które zaniedbują świadomie Nasz region (. .. )– pyta pan Michał, jeden z naszych Czytelników, który zainteresował nas tym tematem. "Ja natomiast jestem tylko ciekaw, jaka jest/była opinia pana Michała kilka tygodni temu w temacie głosowania sejmowego kwestii otrzymania przez Polskę tych 770 mld zł w ramach EFO, bo chciałbym się oczywiscie mylić, ale brzmi mi ten pan Michał cokolwiek totalnoopozycyjnie;

obrzydliwy działacz polityczn