UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest jasne, że pieniądze państwo ma z naszych podatków. Tylko, że za PO pieniądze zamiast trafiać do budżetu trafiały do kieszeni przestępców w białych kołnierzykach, przy biernej postawie Tuska i jego nierządu. Następna sprawa to podział rozdział tych pieniędzy. Drogi, przekop mierzei, tunel do Świnoujścia i wiele innych inwestycji wstrzymanych przez ekipę Tuska i PO. Natomiast, opinia, że będą nas zamykać jak na Białorusi, pewnie pochodzi od osoby, która uczestniczyła w poprzednim okresie w przekrętach finansowych ograbiających budżet państwa. Obecnie też nawet na rynku, sprzedają trefne bez akcyzy papierosy okradając budżet państwa. Tych to trzeba pozamykać by nie szkodzili Polsce.