UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowny Panie Teofilu. Niech w końcu dotrze do Pana świadomości, że to nie PiS daje pieniądze tylko my wszyscy. PiS rozdaje tylko to co mu zostanie po zagarnięciu tego co jak powiedziała Pani Szydło - słusznie im się należy. Dlatego proszę bardziej krytycznie spojrzeć w jaki sposób rozdawane są NASZE pieniądze. Jędrek