UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jjrr - Wielki szacunek dla tej Pani i jej rodziny. Nie rozumiem co Pan/i ma do naszych sportowców. Ciężka pracą i wieloma wyrzeczeniami doszli na szczyt. Osiągnęli sławę i duże pieniądze i co w tym złego. Różni bohaterowie są potrzebni w społeczeństwie. Pozdrawiam.

W1T1