UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko mi się wydaje ze ten Czyzyk mówi o światowidzie jak o swojej firmie? Pracuje w nim cała rodzina, chociaż nie wszyscy na etatach bo to pewnie byłby mniejszy biznes. Uwierzycie że dwóch synów, córka i żona zarabiają prowadząc tam zajęcia tańcowania albo inne. Pensja dyrektorka trafia do głowy tej rodziny. Można rzec układ doskonały. Za to cały lud elbląski uzupełnił portfel dietą radnego wybierając pana układającego rączki lepiej niż królowa Elżbieta na radnego a sama partia wsparła sadzając go na fotelu przewodniczącego. I wierzyć trzeba że dzień i noc ten pan Czyżyk pracuje dla dobra miasta i mieszkańców. Ja naiwny już nie jestem gdy poznałem te fakty