UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zauważam, że pod każdym tekstem o światowidzie pojawia się sztab maketingowy. Taki Teofil który pracuje z nim zawsze. Jest przy nim gdy musi coś powiedzieć w swiatowidzie albo jak jedzie pod pomniki i na przecięcia wstążek Swoją drogą jak taki Czyżyk i jego asystent mają rozliczane pensje.