UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie że jest zielona eneriia i popieram działania proekologiczne, ale jestem przeciw wydawaniu pieniędzy na darmo (lub po znajomości). W Elblągu średnie nasłonecznienie to 82h miesięcznie (nie mówiąc i intensywności nagrzania). Dużo więcej jest dni wietrznych i można to wykorzystać przez naprawde małe turbinki na dachach (takie działają na wielu urzędach w PL).
jimi