UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie ORMO? To co robią to kradzież publicznych pieniędzy. Mają kawałek ziemi i udają, że obsiewają itd. Dostają dodatnie i udają bogaczy, bo pieniążki za darmo. Będę pisał w tej sprawie do prokuratury, podając konkretne nazwiska i adresy z podelblaskich miejscowości. Polska nie może być okradana!