UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lekcje religii są na niskim poziomie. Już nie wystarczy wmówić dzieciom grzechy i postraszyć piekłem, jak niepiśmiennych chłopów. Młodzież jest teraz bardzo rozgarnięta, a kościół zatrzymał się i działa na poziomie Średniowiecza. Księża mają pretensje do rodziców, dziadków, a najmniej do siebie. A powinni uderzyć się w piersi, zwalczać swoje lenistwo i ograniczenia.