UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ta Pani ma pojęcie o czym mówi? Tu nie chodzi o to, że jest za mało lekcji WF. Problem jest w tym, że duża część młodzieży omija WF, przynosząc zwolnienia, udając że coś ich boli itd. .. TU JEST PROBLEM. Młodzież nie chce się ruszać.

już niedługo wieś Elbląg