UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo słuszne postulaty, religia nie powinna być w szkołach, ale przy kościołach, jak dawniej. W szkole potrzebne są zajęcia z psychologiem, więcej lekcji języka obcego, a nie religia. Wierzę w Boga, ale nie w Kościół, choć go nie potępiam.