UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kawałek życia żeglarstwa elbląskiego to z udziałem Pana Henryka był wyjątkowy. Wiele się dokonało i korzystamy z tych dokonań. Pozdrawiam i życzę długich i szczęśliwych lat życia, bo żeglarze to żelazni ludzie.

klmn