UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaden poważny inwestor się nie pojawi, bo formy znają rynek. Elbląg miasto czerwonych starych dziadków, a jak ktoś madry to do Gdańska ucieka. W Elblagu nie ma politechniki wiec to kolejny krok w kierunku upadkowi.

Jjrr