UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

miasto powinno poważnie przemyśleć budowę punktu widokowego na modrzewinie coś w stylu w miejscowości WIEŻYCA WYSOKĄ WEŻE Z WIDOKIEM NA ZALEW, no ale nasi radni bezradni wolą się bawić w politykę niż zarządzaniem miastem

JAAAAAA