UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Okazuje się jednak że nie taki ten PiS straszny jak go opozycjoniści malują. PiS spełnia wielkie wizje, marzenia pokoleń. Dba by to miasto odzyskało wreszcie należną sobie rangę, tak długo zapominany i pomijany przez kolejne liberalno lewackie kliki rządzące Polska i regionem. Przekop, wielki port a teraz kolejne inwestycje sprawią, że nareszcie nie będziemy tylko sypialnia Gdańska ale równorzędnym partnerem i konkurencja jeśli chodzi o wielki biznes portowy. Elblag był kiedyś drugim portem Rzeczypospolitej i te czasy wrócą szybciej niż się niektórym wydaję. Będziemy jeszcze wspaniałym przykładem dla innych i sola w oku sił antypolskich.

TeofilSkorupa