UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już "ratuszowi"chyba nam odlecieli? Jakie warunki ma to SSP nr 3 do uprawiania koszykówki, żadne? A może by tak "znawcy"elbląskiego sportu wszystkie szkoły podstawowe przeflancowały do tej placówki? Tam nawet jest jedna osoba zatrudniona na etacie nauczyciela wychowania fizycznego po EUHE / kierunek resocjalizacja / i co to ma znaczyć? A kiedy boks, tenis stołowy, tenis ziemny, MMA no i cymbergaj?

kjm