UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto to wyliczal a potem gadka że za drogo. Najlepiej wybudowac z byle czygo i niech sie sypie. Skonczcie WRESZCIE z tym dziadowaniem. Niech olsztyn daje kasę na Elbląg co czeka. Zobaczymy czy Elbląg dostanie nowy sprzęt, pojazdy na otwarcie strażnicy.