UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten przekop to dla Nasz jak manna z nieba. Wybudują przekop, a za nim; port, dk22 przebudują z ibwodnicą Jegłownika i Gronowa Elbląskiego, przebudowa trasy kolejowej nr204,już interesują się Nami giganci na rynku inwestycyjnym. A to wszystko dzięki jednej decyzji przekopu. Żebyśmy jeszcze urządzili referendum to będzie bajka, a Elbląg stanie się znowu wielki!
Make ElblÄ…g great again!