UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

gdyby ktoś ruszył mózgiem to akademia pedagogiczna przeszła by reaktywację, założono ją w 1915 roku chyba, byłe niemieckie szkoły wyższe funkcjonują w gdańsku pod postacią politechniki czy w wwa ruski królewski uniwersytet warszawaski i nie ma problemu :D a jak się komus nie podoba to zburzyć i tyle

007