UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - W przypływie dobrego humoru barmana to może dostaniesz browara na zeszyt choć też wątpię bo ostatnio przecież też Cię straszyli że za swoje wpisy nikt Cię do pubu nie wpuści kurde wszyscy Cię ostatnio straszą. .. oczywiscie nie zostajesz nikomu dłużny przecież masz swoich ludzi w odpowiednich urzędach to co teraz zoorganizujesz swoim wrogom wywózkę na białe niedźwiedzie jak za dobrych czasów

WróglewakaRobertaK