UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ma do tego Biedroń? Czyżby lewaki zaczęły się wtrącać ludziom do wiary? Wiara to jest prywatna sprawa każdego i kiedyś prawdziwa lewica walczyła o równość wszystkich wyznań i brak dyskryminacji. A teraz brak dyskryminacji tylko kiedy jesteś ateistą?