UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To niech "ratuszowi"udostępnią halę przy ul. Grunwaldzkiej aby młodzież elbląska mogła kibicować swoim koleżankom. Zgodnie ze zniesieniem obostrzeń w hali może być wykorzystanych 50 % miejsc. Elbląg jest jeszcze mecenasem sportu panie prezydencie?

kiki