UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety. Nie liczy się człowiek tylko pieniądze!!!! Dzieci z małych wsi pod Pasłękiem bez problemu dostaną się do Elbląga czy też Olsztyna, prawda? Przykre, że zamiast stawiać na rozwój będziemy się tylko cofać a jedyne co nam zaoferuje miasto to butik na butiku przecież tylko to się tu opłaca. Nie mamy lekarzy specjalistów, to po co nam też szpital. Jeszcze tylko zamknąć szpital dla dorosłych i z glowy. Empatia to cecha zanikająca w dzisiejszym świecie. Brawo 👏👏👏

Zawiedziona.