UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szpital to instytucja spoleczna, która nie musi przynosić dochodów. Ma służyć mieszkańcom. Zamiast myśleć nad likwidacją oddziału dziecięcego w Pasłęku, powinno sie zastanowić jak udoskonalić personel jak i lekarzy. Miastu odebrano już oddział ginekologiczny. Nie pozwolimy na to, żeby odebrano teraz możliwość leczenia dzieci w naszym mieście.
Iza M