UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co ten starosta gada, na jakim wysokim poziomie tam ani rezonansu, ani tomografi rtg też o określonych godzinach, przecież i tak odsyłaja ze wszystkim do Elbląga nawet po 18 głupia ranę szyć trzeba jechać. Doprowadziliście ten szpital do ruiny teraz mydlenie oczu rehabilitacją jakąś. .. Też jest to potrzebne ale już na koniec po wyleczonej chorobie a nie przed. ..