UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Snucie upamiętnienia jakiejś rodzinki w barwy zaborców z kasy polskiej to nadgorliwosc dobroci- tyle ze nieźli. Wrażenie robia wytwarzane jednostki napędowe jakby z kosmosu wtedy taboru, ale to nie krasnoludki zostawiły, poprostu bez pojęcia wdrożeni mieszkańcy. Myslących z głową nie jedynie w chmurach poniekąd o wydawaniu na bibeloty. Chociaz dzieki istniejacej żegludze 'Szichau'mógł docierać na świat. Za to rozwijać ekspansje przez możliwości kolejowe. Jak nikt nie ma wszystkiego to trzeba mieć jakieś zaplecze ekonomiczne - to rokowało lokalnie, biurokracja zajmowała się swoim, prywaciarze swoim. Minął okres podzamcza i folwarków.
nie zalezy nie znaczy niezalez