UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

grobowiec schiichau jest na sadowej. zaniedbany zarośnięty cmentarzyk. szkoda. zmarli sie odpłacają za brak szacunku. :( szkoda, że nikt nie uporządkuje to kawał pięknej historii miasta. szkoda. pale czasem zniczyk.