UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super artykuł - kolejny kawałek historii naszego miasta. Dobrze, że są ludzie, którzy nam tą historię przybliżają. Młody człowiek, a tak ciekawie i z pasją zaznajamia nas z historią Elbląga. Brawo Panie Bartoszu -tak trzymać, pełen szacun.

Gość😃