UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hansy vel Januszu, wiedza twoja historyczna sufitu sięga. .. Dla twojej wiadomości, może trochę ci się rozjaśni pod sufitem; Po pokoju toruńskim w 1466 r. Elbląg wszedł w skład państwa polskiego. Po pierwszym rozbiorze Polski w 1772 r. został wcielony do państwa pruskiego. tak więc całe 306 lat był POLSKI i o tym trzeba pamiętać.

Antonina5