UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nasz niemiecki elbing faktycznie, nic wspolnego z nim nie mamy tylko to ze po wojnie nam przypadl za kresy, wiec nie podniecajcie sie tak jego historia bo nie jest nasza tylko niemcow, elblag tmtych lat nie byl nasz, kumacie w tej gazecie ta prosta roznice, wudze ze tam same hansy i der halyny pracuja