UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@vvcvcc - Szanowny vvcvcc: Parowóz stoi tam jako ekspozycja i jest własnością tamtejszego PKP, a u nas też by stał i rdzewiał. Jer rozwiązanie poszukać gdzie jeszcze jakiś parowóz z Elbląga jest na jakieś bocznicy odkupić go, doprowadzić do stanu eksponatu i wystawić.

Karol50