UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Administratorzy Grupy Zdjęcia Elbląga ! Brawo dla wszystkich, którzy wpłacali na zrzutkę! Jakie to budujące, że w dzisiejszych trudnych czasach są osoby, którym się chce zrobić coś dla miasta, coś dla naszej lokalnej społeczności. Łatwo narzekać i biadolić, że wszystko jest nie tak, że wszystko jest złe. Łatwo krytykować. Trochę optymizmu. Młodzi historycy z Grupy oraz ich koleżanki i koledzy pokazali, że można. Można, tylko trzeba chcieć. Jeszcze raz Brawo!

Antonina5