UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Polsce niewiele ludzi uczęszcza na spektakle teatralne, oczywiście teraz z uwagi na pandemię jest to niemoźliwe, a tu nagle głosy domagające się powstania w naszym mieście opery. Przy obecnym coraz niższym poziomie kultury i wiedzy naszego narodu taka instytucja u nas prędzej by upadła niż się rozwinęła. Naprawdę, nie tylko w Elblągu, zainteresowanie ludzi instytucjami kultury jest znikome. Widać to szczególnie teraz, gdy nikogo nie interesuje fakt zamknięcia na czas pandemii właśnie takich placówek, a natomiast ogromna ilość osób domaga się otwarcia knajp, hoteli, klubów, siłowni i innych podobnych placówek uważając, że ich odblokowanie to najważniejsza sprawa. I to ważniejsza niż zdrowie i życie.
Fonfonfix