UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolinski myśli, że zamknięcie restauracji dla klientów i zmiana trybu pracy na dowóz to marzenie każdego restauratora, za co powinni jeszcze dziękować rządzącym i oddać nadwyżkę zarobionych pieniędzy na lewackie marzenia o socjalizmie