UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Koliński, no to kolejny raz Pan błysnął. Tekst jest tak niezrozumiały i zawiły, że jeszcze dłuuugo musi się Pan uczyć, aby coś mądrego przekazać sensownie, zrozumiale i z efektem - bełkot. Radzę Panu pierwszemu się zreflektować i wsadzić głowę w ten popiół, ale gorący. .. , może się Pan ocknie!

chyba też lewak