UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To można już do lasu i na cmentarze? Bo stoki to wciąż tylko dla Emilki i jej bobasków zarezerwowane a Wy grzecznie siedzieć w piwnicy, pampers, maseczka i telewizor bo pelikany przegapią codzienny przekaz od Simona

hehe