UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@piesbobik - Kolego wazeliniarzu. To jest cykl "Dawno temu w Elblagu. .", a wiec spiesze ci wytlumaczyc, ze ow historia sie zadziala i wiadomo, ze linia nr 3 wkrotce powstala. Takze nie trafiles. A z tym kredytrm to byl juz taki, co tak radził, pamietasz jak skonczyl?
MyMieszkancy