UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MyMieszkancy- doczytałeś uważnie ? nie piej chciejco, nowa linia miała powstać gdyby zdobyto fundusze. Ta linia była potrzebna dla robotników mieszkających na tych dzielnicach by nie dygali pieszo do fabryki. Kolej nad zalewowa podobnie, choć głownie do celów towarowych. Ale nie budowano asfaltowych ścieżek rowerowych, ulice były brukowane a rowerami jeżdżono po ulicach, nie chodnikach. Chcesz wyciągu, basenu, amfiteatru, fontann, oświetlonych chodników w Bażantarni, weź sobie kredyt. Gdzie pisowska obietnica o przyłączeniu Elbląga do pomorskiego? Olsztyn największe dziadostwo w regionie odkuwa się do tej pory kosztem Elbląga.
piesbobik