UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ZKM pisze że 75% uwag mieszkańców co do rozkładu jazdy i przesiadek rozpatrzono pozytywnie. Pytam kto jest w tych 75% ?z komentarzy mieszkańców jasno wynika że nowy rozkład jazdy i nowe trasy są do niczego. Gdzie są te pozytywy? Człowiek nie ma po tych zmianach jak dojechać do pracy i jak wrócić. trzeba się przesiadać po kilka razy i, sterczeć na każdym przystanku po kilkanaście minut. ludzie spieszą się do pracy, nikt nie ma czasu na przesiadki. To nie Trójmiasto. to żenada żeby nie miżna było teraz dostać się za jednym przejazdem z jednego końca miasta na drugi