UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale przecież nic się nie zmieniło. .. .wpowadzono tylko nic nie znaczące kilkuminutowe korekty. Dalej nie ma czym dojechać z końca Zawady (Al. Odrodzenia Mazurska)do miasta (12 Lutego, Hetmańska Al. Grunwaldzka). Tramwaje są przepełnione, albo kursują rzadko, bo przecież autibusy po nowej zmianie albo zostały zlikwidowane(nr. 9)albo jeżdżą teraz taką trasą że nikomu nie pasują(nr11). wszyscy ludzie lecą więc do tramwaju. (ścisk i tłok)Krytyka nie odniosła żadnego skutku!