UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to teraz czekamy z niecierpliwością na nowy rozkład. .Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o pracownikach szpitala pracujących na zmiany. I żeby nie było, że tylko krytykuję. Dziś 13 - stka przed 7 rano w kierunku szpitala punktualnie ! Do tego większy autobus. Można było zachować jako taki dystans. I nawet miły męski głos przypominał o obowiązku zasłaniania nosa i ust :). I muszę powiedzieć, że to działa! Od razu kilka osób poprawiło tak jak należy :).
Ata