UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
CAF... widac ze latek masz niewiele. Jezeli bys rozumial sytuacje to bys wiedzial czym jest PKS i ZKS. Jezeli nie rozumiesz i wy inni znawcy pilki w Elblagu tez nie, to wam powiem... W Elblagu jest tylko Olimpia. Apropos meczu... Meczyk byl fajny tylko, ze wolontariusze WOŚP nawalili....
andek