UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

CAF... widac ze latek masz niewiele. Jezeli bys rozumial sytuacje to bys wiedzial czym jest PKS i ZKS. Jezeli nie rozumiesz i wy inni znawcy pilki w Elblagu tez nie, to wam powiem... W Elblagu jest tylko Olimpia. Apropos meczu... Meczyk byl fajny tylko, ze wolontariusze WOŚP nawalili....

andek