UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Przyjaciel - "Proszę zablokujcie te komentarze nie czas i miejsce nikt nie zna tego bólu kto to nie dozna"- Szczerze? To napiszę tak, po pierwsze trzeba dzieci uczyć kultury, przewidywania oraz odpowiedzialności, po drugie jak dzieciaki albo młodzież mają być inni jak ich rodzice nie są lepsi od nich, po trzecie trzeba reagować w sposób należyty na skargi jakie są przez sąsiadów zgłaszane.