UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak policja przestanie sie w... w to że dzieci sobie zjeżdżają z górek, jadą na snakach, to takich zdarzen będzie mniej ! Ludzie chcą żyć normalnie, a nie jak psy w kagańcach bo policja gania, wciska mandaty, zakazuje, gnębi. Tak samo sanepid który czerpie chyba satysfakcje z tego że dowala ludziom kary. Ludzie maja prawo do zabawy, do aktywności, do życia !!! Sanepidowcy czują wielką dumę jak dowala kary, - takie odnosze wrażenia jak wchodzą do restauracji dumni jak pawie, machając legitymacją, a potem wracają do domów i z uśmiechem na twarzach cieszą się bo spełnili swój "obowiązek"gnębienia ludzi. A tutaj ? Tutaj dzieci chciały zabawy. Fakt, kierowca nie pomyślał, za szybko jechał ale celowo tego nie zrobił i z całego serca życzę aby dzieciaki wróciły do zdrowia ! Policja - dajcie ludziom normalnie żyć ! Sanepid - dajcie ludziom normalnie żyć !