UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

22 latka, teraz 15 latka. .. .jechałem przez raczki elbląskie i non stop mnie wyprzeliscie, a później płacze w internecie jak tragedia się wydarzy! Jesteście dzicy i będziecie ginąc na drogach do póki nie zrozumiecie, że ograniczenia prędkości należy szanować i nie wyprzedzać się jak na wyścigach!

Czerwona kartka dla Markus