UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Tomasz85- ty Tomuś kup sobie kolejkę choć taką z drewna, taki miłośnik kolei. Jakie to niby atrakcje masz za oknami wagonu, na trasie linii nad zalewowej, kto będzie nią jeździł po sezonie, to tak samo jak z PKSem który przestał jeździć do połowy miejscowości. Przestał jeździć bo co? asfalt zwinęli ? ludzie wymarli? Były tą trasą przejazdy drezynami i co ? mało atrakcyjne bo brak przedziału z "WARSem". Zaplecze kulinarno hotelarskie jest - w każdej chwili bez kolejki zjesz i przenocujesz wszędzie. Zapytaj właścicieli tych knajpek i barów, jak się kręci interes. Rejsy z Elbląga do Ostródy też mało atrakcyjne bo za długie -kto to słyszał by w XXI wieku 60 kilometrów jechać 7 godzin - to uwaga jednego z twoich kolegów, i w zasadzie ma rację. Gdyby nie dotacja z Unii to ta atrakcja też leżałaby i kwiczała. Chyba nigdy nie byłeś nad zalewem, jeżeli w ogóle kiedykolwiek tam byłeś, w okresie kwitnienia wody -polecam wziąć wtedy kąpiel.
pytka