UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Rozwijała się turystyka, która uratowała Kanał Elbląski. "a nasi włodarze, nie potrafią zrozumieć, że turysta i jego pieniądze mogą wiele, trzeba było poczynić kroki w kierunku turstyki z koleją nadzalewową - a nie rozwalić i powoli wyprzedawać, nie wspominając o innych miejscach w mieście i okolicy. Kolej czynna i reklamowana (reklamy nie tylko w PL)nawet tylko w sezonie, z zapleczem kulinarnym i hotelowym w pobliżu stacji kolejowych przyciągała by turystów.
Tomasz85