UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
promocja to jest nie niszczenie tego co najlepsze w mieście: bażantarnia, odkryty basen zdewastowany prtzez rządy wszystkich rządzących do tej pory, góra chrobrego, kamieniczki na starym mieście, galeria el z tym bałaganem wokół, a wystarczy zrobić nasady, klematis, róże, to miejsce też super, na zagospodarowanie zieleni tak, aby była wizytówką galerii. pandemia trwa, a oni wszyscy kasę za co biorą. grzeja ławę i biorą szmal.